Звіти

Welcome to the show: експерименти від 5 Vymir

Столичний гурт 5 Vymir знову в Sentrum. Проте цього разу хлопці виступили у доповненому складі — разом зі струнним квінтетом. 9 квітня публіка по-справжньому відчула сенс слова «експеримент».

Четвер, 20:10, у клуб тільки-но почали впускати людей. Легке відчуття холоду наповнювало Sentrum, який от-от повинен розігрітись. Зал наповнився, 5 Vymir виходить на сцену, а разом із ними — п’ять чарівних дівчат, які за мить дадуть відповідь на запитання «А як воно звучить зі струнними?».

5 вимір

5 вимір

Почали з «Для мене», продовжуючи сет піснями з «Містолінії». Сказати, що струнний квінтет змінив звук 5 Vymir — ні, скоріше доповнив. Проте такий експеримент, однозначно, вдався. Звичайно, не всі композиції могли бути доповнені через різнопланове звучання гурту, тому першу частину перформансу, у якій і брав участь струнний квінтет, завершила пісня «Замки з Піску».

Не встигла публіка зарезюмувати для себе те, що почула, як вдарив риф пісні «Мода». У другій частині виступу музиканти «згадали шкільні часи» та зіграли дві старі пісні, одразу після них — дві нові. Своєрідна ретроспектива як нагадування про часову витримку: хлопці знають один одного із шести років, гурт зібрався у 2006, а повноцінний реліз лонґплею відбувся тільки у 2014. Таким чином, ідеальна «хімія» на сцені, а як наслідок — вдячна публіка.

5 вимір

Вдячними були не тільки слухачі, а й самі музиканти. Костянтин Почтар, гітарист і вокаліст гурту, розповів історії про пафос концертів на телебаченні та у школі, де подяки висловлювали спонсорам на кшталт горілчаних чи пивних компаній. Натомість хлопці подякували слухачам, що прийшли, людям, які допомогли організувати виступ, та музичним виданням. Також Костянтин розповів про тривалу підготовку, зокрема декількагодинний саундчек і репетиції зі струнним квінтетом, а також подякував усім, хто брав у цьому участь.

5 вимір

Роман Гаркавенко добряче потоптав одну зі своїх бас-гітар. Ось вони вже пішли зі сцени вдруге, попередньо поклонившись, проте публіка не вщухала. Енкор довелось продовжити, останньою хлопці зіграли пісню «Я і Море», покликавши на сцену струнний квінтет. Після виконання композиції на сцену вийшли організатори та друзі колективу, знову ж таки покланявшись і подякувавши слухачам. Менеджер гурту Дмитро Трофименко анонсував афтепаті, на яке роздавав запрошення «одразу з кишені».

5 вимір

Позитивно цей концерт оцінили не лише звичайні слухачі, а й присутні музиканти. Зокрема дівчата з Panivalkova, які весь виступ підтримували 5 Vymir під сценою, поділилися враженнями: «Хлопці дали дуже гарний концерт, було зроблено багато роботи, щоб організувати це все. Струнний квінтет дуже гарно звучав і вписався у їхні пісні. Друга частина, де вони (5 Vymir — «МuzМапа») грали самі, також сподобалась, хлопці дійсно розкачали публіку. Класно, що вони поєднали ліричність і драйвовість таким чином».

Концерт 5 Vymir у Sentrum можна назвати повноцінним шоу в хорошому значенні. У цьому ні на мить не засумніватись. Попри чудовий лонґплей «Містолінія», лайв-перформанси захоплюють на початку і не відпускають до кінця. Тому до наступного шоу 5 Vymir.

5vymir @ Sentrum 9/04

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.