Індустрія

Фестиваль All Music is Jazz 2017: відкриваємо український джаз

Незабаром, 10-13 листопада, у арт-центрі Closer відбудеться AMIJazz festival 2017, де виступлять зірки зі світовими іменами — Steve Coleman, John Hollenbeck, Jose James. На фестивалі джазу можна буде побачити цікавих представників нашої локальної сцени. Читайте та слухайте, кого саме.

Денис Дудко

Басист «Океану Ельзи», лідер супергрупи Maru, джазовий контрабасист і композитор

На фестивалі Денис виступить зі своїм квінтетом. Окрім постійних учасників квінтету: трубача Денніса Аду, тромбоніста Олександра Чаркіна і французького барабанщика Тиса Родрігеза, на сцену вийде саксофоніст Дмитро Маркітантов.

Дмитро Маркітантов

Український альт-саксофоніст

У 1999 році він почав своє навчання в Університеті мистецтв Folkwang в Ессені, починаючи з 2001 року, отримав купу премій, зокрема як «найкращий соліст» на джазовому конкурсі Young Energy в Бремені, спільно з піаністом Романом Бабіком переміг на Folkwang, з групою Matovs Garage на Jazzwerkruhr Preis тощо. Дмитро виступав із сольними концертами та на фестивалях вже практично по всьому світу, а останній в Україні концерт був ще до переїзду в Німеччину, що робить цей приїзд особливо важливим як для нас з вами, так і для музиканта.

Богдан Гуменюк

Саксофоніст

Богдан Гуменюк, випускник університету Philadelphia University of Arts, працює над дипломом Doctor of Music в McGill University в Монреалі, і за останній рік у Києві реалізував масу проектів. На фестивалі в цьому році Богдан хостить інтернаціональні джем-сейшени в «Бармен Диктаті», влаштовує третій епізод свого проекту «Композиторські серії», і паралельно представляє свій дебютний альбом The Way I Hear.

Також читайте наше минулорічне інтерв’ю із Богданом.

Денніс Аду

Музикант

Незважаючи на те, що в лайн-апі фестивалю не зазначений жоден з проектів Денніса, його участь більш ніж відчутна. Денніс займається допідготовкою Jazzworkshop Orchestra для воркшопів і виступу з Джоном Холленбеком, виходить на сцену в складі квінтету Дениса Дудка, і спільно з Богданом Гуменюком хостить інтернаціональні джем-сейшени у «Бармен Диктаті».

Андрій Кириченко

Композитор електроакустичної та електронної музики, продюсер, засновник лейблу Nexsound
і однойменного фестивалю експериментальної музики

Один з тих, без кого українська імпровізаційна музична сцена не може бути представлена. Восени цього року на японському лейблі Spekk відбудеться реліз його нового проекту Overt. Ми зможемо почути цей проект наживо на фестивалі.

Нічними вечірками у Клоузері, окрім гостей Awesome Tapes from Africa і Session Victim, будуть завідувати Nikolaenko, Borys, Roman K і Bambu.

  • 18
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.