У Києві 23–24 серпня відбудеться Brave! Factory Festival, де виступить понад 50 виконавців, серед яких Robert Hood, Octave One, Egyptian Lover, Zebra Katz, Brandt Brauer Frick, Function. За два місяці до початку Ольга Бекенштейн, представниця команди Closer, показала й розказала, як відбувається підготовка до фестивалю, та підібрала треки до кожного із п’яти танцмайданчиків.
Про Brave!
Brave! Factory — фестиваль, до якого ми готувалися понад рік. Ми давно планували зробити фестиваль поза Нижньоюрківською, 31 і провели серію вечірок Brave!, щоб дати змогу аудиторії полюбити цю назву.
Вечірки були більшими за звичайні, оскільки розміщувалися на двох танцмайданчиках. Це передбачало різноманітність жанрів — за одну ніч на вечірці Brave! можна було послухати лайви, хаус, техно й експериментальну музику.
Нам хочеться, щоб у відвідувачів виникло враження, що бари та танцмайданчики тут були завжди.
Про артистів
Ми обрали дати проведення (23–24 серпня) не випадково — це важлива для українців дата, яка припала на будній день, а тому ми змогли запросити більше музикантів зі світовими іменами (зазвичай п’ятниця й субота в них розписані на довгий час наперед).
На Brave! Factory ми хочемо представити максимальну кількість цікавої нової музики в найрізноманітніших жанрах.
Про аудиторію
Українська аудиторія менш розбещена за європейську, але при цьому в нас хороший смак — ми сприймаємо різну музику. І якщо зараз Україна не може підкорити іменитих артистів великими гонорарами, ми підкуповуємо їх щирістю й любов’ю слухачів. Усі артисти відчувають фідбек від людей та дуже цінують це.
Крім українців, очікуємо на фестивалі іноземців — цьогоріч на «Стрічку», наприклад, цілеспрямовано приїхало 200 іноземців.
Про «Метробуд»
Цьогорічна «Стрічка» показала, що під час фестивалю ми вже фізично переповнюємо Closer (відвідувачів прийшло більше, ніж планували). Саме тому ми шукали нову велику локацію під Brave! Factory. Завод «Метробуд» знайшли цієї весни, розглянувши перед цим кілька локацій.
Основною нашою вимогою була можливість зручно розмістити п’ять сцен та створити органічний простір. Нам хочеться, щоб у відвідувачів виникло враження, що бари та танцмайданчики тут були завжди.
Завод нас вразив своєю доглянутістю. Він досі працює, і приємно, що всі робітники дружньо ставляться до нас та всього, що ми тут готуємо. Ми не маємо обмежень у творчості й можемо втілювати всі свої ідеї, трансформуючи територію.
Територія заводу насправді велика (50000 квадратних метрів), тому ми обрали для фестивалю окрему зону. Ми плануємо п’ять танцмайданчиків із різною музикою: два всередині і три на вулиці (для зовнішніх передбачаємо накриття, якщо раптом виникнуть несприятливі погодні умови).
TRUBA
Експериментальна музика.
ANTRACITE
Концертна локація. На ній плануємо поставити справжні вагони.
DEPO
Хаус.
ANGAR
Техно.
CONTAINER
Електро.
Усі танцювальні майданчики будуть із візуальним супроводом — мепінгом, динамічними світловими конструкціями. Зараз ми співпрацюємо з Tenpoint та Blck Box. Крім танцполів, ми, звичайно, передбачаємо інші зони — бари, місця для відпочинку, фудкорти. Крім цього, плануємо залучити митців — хочемо оформити завод скульптурами та муралами. На території «Метробуду» багато індустріальних об’єктів, які хочеться перетворити в арт.
Ця стіна, наприклад, чудово підійде для муралу.
Цю машину теж плануємо задіяти як арт-об’єкт або зону для відпочинку.
На піску думаємо зробити лаундж-зону з душем та лежаками.
Тут розмістимо бар.
Ми щороку плануємо проводити фестиваль, але не прив’язуємося лише до заводів. Можливо, наступного року буде інша локація й це вже буде не Brave! з часткою Factory, а щось інше. Жодні стіни нас тепер не обмежують, із фестивалем Brave! Factory ми можемо постійно рости.
Фото: Аня Зевако
282