Iнтерв'ю

У студії із Small Depo: «2017 для нас – великий знак оклику»

Вчора київське пост-панк тріо Small Depo виклали у мережу свіжий сингл Ne Otpuskaet Nikogda, який, імовірно, увійде до другого повноформатнику гурту вже цього року. Пісня вийшла у формі відеокліпу із турових та повсякденних нарисів, знятих на VHS-камеру, де можна побачити багато знайомих облич української андеґраундної сцени. Ми вирішили завітати до студії «Липки Звукозапис», аби поспілкуватись із Максимом Іщенком та Асею Макаровою в перервах між записами. Про звучання, новий альбом і зміни складу гурту – дивіться у відеоінтерв’ю.

Гурт Small Depo увірвався на українську сцену повноформатним альбомом Brodyaga, що вийшов на українському мейджор-лейблі Moon Records наприкінці 2015 року. Попри те, що роком раніше вони випустили короткий лоуфайний self-titled EP. Їх майже одразу визначили як найкраще/найгірше, що може трапитися із російськомовним пост-панком. Тріо відкатало тур Україною в 2016 році, встигло заїхати до Білорусі та виступили на найбільшому українському open-air Zahidfest.

Small Depo випустили два відеокліпи на пісні Okna (2015) та Doroga (2016), які потрапили до ротації на телевізійних музичних каналах. 2017 рік гурт розпочав із вищезгаданим Ne Otpuskaet Nikogda та планами на новий альбом.

Також дивіться випуск «Лампова Muzmapa» із Small Depo.

Фото із запису синглів — у галереї.

smalldeposingle-1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.