Події

День закоханих із нотками «Наукового Атеїзму»

Що таке «Науковий Атеїзм»? Це новий альбом гурту «Кімната Гретхен», з яким хлопці завітали до дніпропетровського «Підпілля Махно» 14 лютого.

Кімната Гретхен

Морозний вечір. На годиннику 19:50. У «МахноПаб» вирує життя. Перший зал заповнений різними компаніями, що гудуть наче бджоли. Між виром  цих людей швиденько пробираються до другого, музичного залу молоді хлопці та дівчата. Усі вони прийшли з одним наміром – поринути в магічний світ «Кімнати Гретхен», яка приготувала загадкову стежину до нового альбому.

Кімната Гретхен

Концерт розпочався з 20-хвилинною затримкою, але це ніяк не вплинуло на  настрій глядачів. Навпаки, з появою музикантів на сцені і до кінця заходу емоції присутніх зашкалювали все більше. Згасло світло. З усіма привітався звукооператор гурту й запропонував подивитися два тематичних ролики. Перший – тізер кліпу «Кардіограми». Другий відеозапис був трейлером альбому.

Гості змогли оцінити, що ж їх чекає протягом наступних трьох годин. А це виявився коктейль з 23 пісень –  улюблених хітів та треків з нового диску.  Музиканти зіграли «Брахмапутру», «Крила»,  «Кардіограми», I Don’t Know, Wiggle — кавер на Jason Derulo feat. Snoop Dogg  та багато іншого.

Кімната Гретхен

Кімната Гретхен

Талановите тріо з «Кімнати» придумало незвичний спосіб для розповсюдження альбому. На сцені біля басиста  Олександра Михайлеця стояв барабан, на якому було закріплено QR-код. Кожен охочий міг підійти і, зчитавши код девайсом, завантажити собі нові пісні. На своєму концертному досвіді я не пам’ятаю таких оригінальних фішок.

Рокери грали на повну потужність. Усміхалися один одному й глядачам, кайфували, жартували та неодноразово дякували дніпропетровцям. Антон Кістрін, фронтмен колективу, жартуючи сказав: «Дякуємо, що прийшли до нас, а не на “50 відтінків сірого”».  Містяни зробили свій вибір у бік альбому —  поєднання м’ятної цукерки, статуетки Будди, порножурналу і револьверу в одній кишені.

Кімната Гретхен

За час виступу під сценою сформувався танцювальний контингент, учасники котрого навіть обійнялися в колі  на одній з пісень. Інші ж люди насолоджувалися перфомансом сидячи  на заброньованих місцях.

Концертний післясмак

Дніпропетровські королі інді-року успішно презентували новий альбом. У душі – тепле задоволення. У голові – відлуння унікального саунду. «Кімната Гретхен» підкорює серця піснями і  унікальністю кожного учасника. Лідера гурту після виступу я для себе взагалі охрестила українським Девідом Гілмором. Адже його гітарні соло були на межі фантастики.

Текст: Вікторія Соколенко

  • 10
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.