Звіти

Останній день First Communion

16 жовтня MonteRay live stage вкотре прийняв у свої вінтажні обійми флагманів важкої української сцени Stoned Jesus. Цього разу перформанс мав об’єктивну причину – альбом First Communion святкує свої п’ять років. Такий триб’ют першому повноформатному твору був виражений у всьому – починаючи афішею, закінчуючи сетом самого концерту.

Stoned Jesus

Невеликий і приємно домашній MonteRay Live Stage доволі швидко наповнила публіка. Багато старих фанатів «Джізасів» одразу зніяковіли, побачивши велику кількість нових, вік яких не перевищував шкільного. Зі сцени почали пробиватись звуки електронної музики, що натякало на те, що зараз на сцену вийде не заявлений як саппорт гурт My Personal Murderer.

«Упасть с тандема» – ось що почула публіка, коли нарешті відкрилась сцена. Емоційно вихід «Вагоновожатых» можна порівняти із секретними сетами на великих фестивалях. Аудиторія дуже тепло прийняла неочікуваний для цього вечора жанр музики і добряче розігрілась.

Вогоновожатые

«Організатори сьогоднішнього вечора – абсолютно індиферентні до футболу люди», – сказав Антон Слепаков, коментуючи проведення події в один вечір із матчем «Динамо-Шахтар» на стадіоні «Олімпійський». Звісно, він не забув згадати й про сольник «Вагоновожатых» у Sentrum’і 7 листопада. Під час виступу гурту, публіка стала частиною нового творіння Віктора Придувалова, кліпмейкера Stoned Jesus зокрема. Разом із ним «Вагоновожатые» знімають кліп, зовсім скоро ми зможемо його побачити.

My Personal Murderer

На сцені з’являються небагатослівні My Personal Murderer з Одеси і грають свій депресивно-меланхолійний сет. Якщо «Вагоновожатые» реально розігріли публіку, то одесити викликали емоції іншого характеру. Перед «Джізасами» публіка не охолола, а швидше заглибилась у свої думки, готуючись до виходу винуватців дійства.

Нарешті на сцені з’явилися Stoned Jesus, і, як очікувалось, почали п’ятилітній ювілей First Communion із пісень цього альбому. Вдарив риф Red Wine, і ми подумали, що гітара звучить занадто добре. Ні, це вже не 2010 рік, і хлопці грали повноформатник як востаннє, що і виявилось правдою. Ігор Сидоренко, гітарист і вокаліст «Джізасів» заявив, що концерт у MonteRay став останнім для пісень із першого альбому, однак, можливо ми почуємо їх на десятиліття First Communion.

Коли зазвучали пісні із The Harvest і Seven Thunders Roar, можна було спостерігати в реальному часі, як змінювався стиль київського тріо, починаючи від першого і закінчуючи третім лонґплеєм. Різниця суттєва, як в аранжуванні, так і в жанровому різнобіччі.

Пісню Silkworm Confessions з альбому The Harvest публіка, здається, теж почула востаннє, однак, never say never. «У неї з’явився молодший братик. Або сестричка» – так це пояснив Ігор. Що ж, чекаємо новин.

Штори не закриваються, всі інструменти залишились на сцені, а музиканти уже пішли. Абсолютно спровокований вихід «на біс» з культовою I’m The Mountain закінчив ювілейний концерт. Хайлайтом виступу став майстерний стейдждайв Ігоря Сидоренка в фіналі пісні.

Підсумуємо. «Вагоновожатые» дають сольник 7 листопада у Sentrum’і, My Personal Murderer працюють із публікою на іншому емоційному рівні, а Stoned Jesus позбуваються старих пісень і притягують тінейджерів на свої концерти. Час покаже, чи це зміна покоління аудиторії, чи звичайна випадковість.

16/10/15 Stoned Jesus

Фото та відео: Максим Сердюк

  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.