Новини

Хто такі «ШЩЦ»? Готуємось до річниці творчого об’єднання

ШЩЦ ►

Творче об’єднання, що займається проблемою культури слухання музики. За перший рік ШЩЦ познайомилося з публікою — влаштувало кілька концертів та вечірок, де презентувало творчість учасників ШЩЦ: саунд-артистів, дизайнерів, художників, музикантів та діджеїв із різних міст України.

ШЩЦ

Творча
формація


Учасники ШЩЦ — молоді люди, яким небайдужа сучасна українська культура. Це не лише музиканти, хоча саме музика їх об’єднала. ШЩЦ об’єднує тих, хто думає інакше.

Богдан
Конаков

Саунд-артист. Колишній учасник команди Cxema. Геолог та історик. Створює різножанрову музику: від гітарного панку та musique concrete до хаусу та техно. Він представив свій новий перформанс на рейві Cxema; на літньому фестивалі Closer Brave! Factory в Києві; на фестивалі Unsound 2017 у Кракові. Нещодавно власноруч видав «Жовтий» альбом на трьох платівках із хаус-музикою за 2013–2014 рр.

Acid Jordan

Саунд-художник, експериментальний діджей. Економіст.

Tofudj

Діджей та промоутер, саунд-продюсер. Інженер.

Також Shevchenko (Авант-поп-співак. Без освіти), Kshkv (Засновник серії лекцій «Камертон», діджей та молодий саунд-продюсер. Математик) й av erge (Музикант та саунд-художник. Філософ.)

ШЩЦ

Радіо
ШЩЦ

Радіо-проект, що знайомить слухачів із українською музикою. У програмі не лише сучасна музика, але й маловідомі композиції. Зараз готується четвертий випуск для лондонського NTS Radio та п’ятий, ювілейний, для київського 20ft Radio. Перша передача відбулася на американській станції Terry Radio й дві на Berlin Community Radio.

ШЩЦ

Вечірки

За рік об’єднання «ШЩЦ» організувало 6 концертів-вечірок у Києві, також виїжджало до Львова, Одеси, Варшави та Полтави. Була запущена серія хаус-вечірок «Софія» із безкоштовним входом та розважальною музикою, було декілька дискусійних передач на радіо.

ШЩЦ

ШЩЦ

ШЩЦ

ШЩЦ

Річниця
ШЩЦ

2-го грудня, в арт-центрі Plivka відбудеться концерт-вечірка з нагоди річниці ШЩЦ. Серед запрошених артистів: американський саунд-продюсер та діджей Madteo, який зіграє кількагодинний діджей-сет зі своєї вінілової колекції; британський музикант та авант-поп-співачка Lolina (більше відома як Inga Copeland та учасник гурту Hype Williams); KABLAM — представниця пост-клубної сцени Стокгольма та Берліна, учасник об’єднання Janus Berlin. Крім того, виступлять усі учасники ШЩЦ та друзі об’єднання.

ШЩЦ

muzmapa

  • 37
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.