Індустрія

Саундчек: гурт Trubetskoy слухає молоді українські гурти

Muzmapa розширює географію! У нашій новій рубриці «Саундчек» закордонні музиканти слухають молоді гурти і виконавців із різних куточків України, а ми фіксуємо все, що вони думають із цього приводу.

Героєм першого випуску став Павло Булатніков – фронтмен команди Trubetskoy із Мінська (Білорусь). У день презентації повноформатного дебютника «трубецьких» Magister Bibendi Павло порівняв дніпропетровських «Зомбі» із «Нірваною», насолодився львівським «Небом», віднайшов закарпатських Gogol Bordello, приємно здивувався горлівському металу та вподобав харківське ска.

«Кімната Гретхен» – «Зомбі»

Альтернативний гурт із Дніпропетровська. Цього року випустили третій альбом – «Науковий атеїзм». Поєднують жорсткий звук і гостросоціальні теми.

Павло Булатніков: Цікаві хлопці! Тільки звук якийсь дивний, в аранжуваннях ще «таке»: гранджу намішано, «Нірвани» є трохи. Відчувається, що зовсім ще молоді.

«Один в каное» – «Небо»

Акустичне рок-тріо зі Львова. За п’ять років не записали жодного студійного треку і тим більше альбому, але користуються шаленою популярністю у прихильників української музики.

П. Б.: А ми з ними, часом, не грали? (у 2014 році Trubetskoy і «Один в каное» виступали на головній сцені фестивалю «Республіка» в Кам’янці-Подільському – Muzmapa). Дуже приємний вокал у дівчини! Відчуваються якісь гуцульські мелодії. Я розумію, що це мінімалізм, акустика, але якщо вони зроблять електричний склад – думаю, в них вийде.

«Триставісім» – «Варош-банда»

«Емігрант-фольк» із Ужгорода. Гурт недарма порівнюють із Gogol Bordello та Гораном Бреговічем.

П. Б.: Так, така музика могла б цілком звучати у фільмах Еміра Кустуріци. Гуцульскі наспіви, мелодії, угар. Я думаю, в цього гурту велике майбутнє на корпоративах. Це запально, весело – чому б і ні?

Jinjer – Sit Stay Roll Over

Важка музика із Горлівки (Донецька область). На чолі гурту – харизматична вокалістка Тетяна Шмайлюк. Часто гастролюють за кордоном – у Болгарії, Німеччині, Чехії, Польщі, США та в інших країнах.

П. Б.: О, «зло»! :) Це дівчина співає?! Охрініти! Якби зі мною хтось забив на спір, я б сто баксів віддав за те, що це співає чувак. Це круть! Та й музиканти хороші – це найвищий рівень з усього, що ми слухали. Знімаю шляпу! Комусь дуже пощастить із дружиною :)

«Жадан і Собаки» – «Радіо Харків»

Кооперація двох творчих одиниць із Харкова: видатного сучасного письменника Сергія Жадана та ска-панк гурту «Собаки в космосі». З часу музичного злиття в 2008-му записали три повноцінні релізи.

П. Б.: Бадореньке ска, добре! Щось схоже грає гурт «ТТ-34» (формація з білоруського міста Гомель, що працює в жанрах «ню-метал» і «репкор» – Muzmapa), тільки важче.

Вердикт

Молоді музиканти у вас є, і це вже добре. Музика різнопланова: і «тяжеляк», і ска, і фольк. Загалом мені здається, що у цих молодих людей все гаразд і вони мають майбутнє. Хочу побажати їм успіхів. Найголовніше – не зупиняйтеся і не слухайте таких старих телепнів, як я! :)

Питання ставив Філ Пухарєв
Відео Максима Сердюка

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (1)
  1. Olga сказав:

    Дуже класна ідея щодо нової рубрики “Саундчек”! Як на мене, то вийшов доволі цікавий огляд українських гуртів))

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.