Звіти

The Cancel Band: модно чи стильно?

Львівський гурт The Cancel грають інструментальний джазовий хіп-хоп. 5 червня для концерту в Atlas колектив бітмейкера Андрія Зеленського знову розширився. Окрім DJ-пульта, на сцені з’явилися клавіші, саксофон, гітара та контрабас.

Попри те, що засновник і лідер The Cancel Андрій Зеленський не особливо любить давати інтерв’ю — вважає, що музика має сама говорити за своїх творців — Muzmapa вдалося не лише почути виступ, а й поговорити з Андрієм перед концертом.

Андрій Зеленський

Лідер проекту займається музикою ще зі школи, бо взагалі не уявляє без неї своє життя. А надихають його Ninja Tune — незалежний британський лейбл, який випускає електронну та джазову музику (Bonobo, Cinematic Orchestra). У The Cancel Band йому вдалося підібрати команду однодумців-професіоналів, з якими, за словами засновника, грати — одне задоволення. Крім цього, кожен учасник формації бере участь і в інших проектах. Клавішник Антон Шитель грає і співає у гурті MYOPIA. Басист Ростислав Велеславович — учасник speed power-metal формації Sunrise, популярність якої за кордоном можна визначати місцями в чартах і продажами дисків. А зі спільного проекту саксофоніста Олексія Яцини та гітариста Миколи Зінченка під назвою Bitlo й розпочався недільний вечір.

Bitlo

Якісні джазові аранжування у виконанні живої гітари, басу та барабанів у поєднанні із запальним англійськомовним речитативом з кожним наступним треком все дужче розхитували натовп. Ніякого пихатого свегу чи банального генгста-репу — лише справжній хіп-хоп, родом із золотої ери 90-х.

The Cancel Band з’явилися на сцені з інструментальним поповненням. Як виявилося згодом, контрабас вдало влився у звучання формації та повернув його ще глибше до джазового коріння. Варто зазначити, що наживо колектив звучить дещо цікавіше, ніж у записі. Незважаючи на доволі щільну звукову наповненість, The Cancel Band грали як одне ціле. Грув ритм-секції та скретчі від DJ Shon створювали міцну хіп-хопову основу треків, а довгі та цікаві імпровізації кожного з інструментів, яких іноді не вистачає у студійних записах, слугували джазовим оформленням. Навіть без вокальних партій бенд звучав доволі динамічно та змушував присутніх хитати головами та пританцьовувати.

The Cancel Band

Лідер The Cancel Band Андрій Зеленський перед концертом сказав, що є музика модна, а є музика стильна. Перша може швидко отримати популярність і так само швидко зникнути з обрію, а друга змінює правила гри, задає нові орієнтири. Очевидно, що саме стильного та справжнього звуку без загравання з трендами і прагнуть досягти учаснкии проекту.

Допоки вони планують записати альбом у повному живому складі. Розвиток у напрямку стильної музики, можливо, приведе їх і до вокальних партій, лідер The Cancel Band не виключає появу талановитої співачки, що могла б урізноманітнити деякі їхні композиції. Але, за словами Андрія, це має бути вокалістка із власним стилем. Адже можна знайти сотню копій Еріки Баду, а от когось по-справжньому самобутнього — значно важче.

Повний фотозвіт з концерту The Cancel Band – у нашій галереї:

The Cancel Band (5/06/2016 @ Atlas, Kyiv)

Фото: Катерина Міщенко

  • 28
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.