Огляд Новин

FB-аналітик #2 | 31 липня – 13 серпня (Оновлено)

Раз на два тижні незалежний експерт Юрій Бондарчук розповідає про всі «найважливіші» події в українській музичній індустрії, орієнтуючись на ваші соцмережі. Хоча активність музичних діячів була доволі низькою, маємо новини, що заслуговують вашої уваги.

Продовження рубрики «ФБ-аналітик»!

фб-аналітик

Куди милишся: Менсон, «Мельница», милиці

Відвідини київського концерту «великого і жахливого» опинилися під загрозою для фаната Артема Бойко. Дізнавшись про подію, Артем завчасно купив квитки, однак хлопець тимчасово змушений пересуватися на милицях через травму ноги. Маючи певні сумніви, юнак вирішив пересвідчитися в організаторів концертного агентства «Мельница», що жодних проблем на вході не виникне. Однак організатори відповіли, що правила безпеки виключають можливість відвідати подію із милицями. Втім через деякий час «Мельниця» пішла назустріч Артему, запропонувавши альтернативний варіант із заміною квитків (і повне зняття із себе відповідальності за можливі ризики).


Нагадаємо, що цього року на фестивалі «Захід» роблять вільний вхід для інвалідів І та ІІ груп. Організатори обіцяють людям з обмеженими можливостями безкоштовний трансфер, допомогу волонтерів, спеціально облаштовані платформи для перегляду виступів та зручні туалети.

Читайте також: Найбільш ілюстрований гід українських музичних фестивалів, які ще відбудуться

Жора, він же Діма, він же Pianoбой

Ударника гурту Atomic Simao Георгія Вальчука сплутали із Дмитром Шуровим (відомим також як Pianoбой). До музиканта підійшли на вулиці і попросили автограф так, ніби він — Піанобой. Слід зазначити, що певна схожість між музикантами справді існує, а сам Жора каже, що це вже третій раз, коли його плутають із Дмитром. Одного разу охоронці навіть пропустили на концерт безкоштовно: «Цього пропусти, він сьогодні грає — Шуров, здається, піаніст».


Читайте також: рецензія на альбом Atomic Simao – Echo

Бетмен проти Барсіка

(Новину оновлено) Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка», підняв цілу низку незручних питань. Після того, як музиканта вкусив пес, він (музикант) вирішив відповідально пройти усі необхідні процедури — обов’язкову вакцинацію, перевірку собаки на сказ тощо. Проте на кожному з етапів Валерія чекали неприємні сюрпризи: як то безвідповідальність спеціальних служб по боротьбі зі сказом і, що найжахливіше, відсутність вакцини. Фронтмен знайшов необхідні ліки на чорному ринку і тепер особисто стежить за здоров’ям Барсіка (саме так звати пса). 

Десь у цей же час на фестивалі «Бандерштат» під час виступу в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун порівняла Степана Бандеру із Бетменом.

Нова інформація: редакції Muzmapa стало відомо, що «барсік всьо». Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив Валерій Харчишин. Собака помер за нез’ясованих обставин. Його тіло знайшли на узбіччі без ознак будь-яких тілесних ушкоджень. Вакцина, яку музиканту не надали одразу після укусу собаки, неймовірним чином з’явилася після його смерті. Редакція продовжує стежити за перебігом подій.

Лебедь порадив музичним журналістам пасти гусей

Інтернет-видання про українську музику Muzmapa припустилося помилки у своєму анонсі. У тексті про майбутній концерт гурту Krobak за підтримки проекту Ghost Cities, редакція вказала стилем останнього post-punk. Це обурило Миколу Лебедя, учасника «Примарних міст», — у своєму коментарі він досить емоційно порадив музичним журналістам зайнятися випасанням гусей.

Реакція Миколи зрозуміла — його авангардні музичні проекти через необізнаність часто називають пост-панком. Не так давно музикант із колегами з іншого свого проекту H.Soror вже мали конфлікт на тому ж ґрунті із сучукрмуз-журналістами.

Нагадаємо, що в одному з найперших матеріалів на сайті Muzmapa у 2014 році гурт Krobak помилково назвали Krobus’ом. На це учасники колективу Ігор Сидоренко та Наташа Пирогова відреагували у твітері:

 

Читайте також: Krobak зіграють два найкращі альбоми з нагоди десятиріччя гурту


Якщо ви пропустили дебютний випуск рубрики «ФБ-аналітик», можете прочитати тут.

P.S. Знайшли у соцмережах щось варте уваги? Надсилайте посилання на пошту muzmapa@gmail.com з темою листа «ФБ-аналітик» і ми, можливо, напишемо про це.

  • 135
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.