Огляд Новин

FB-аналітик №5: найважливіші новини музичної індустрії | 17–24 вересня

Раз на два тижні незалежний експерт Юрій Бондарчук розповідає про всі «найважливіші» події в українській музичній індустрії, орієнтуючись на активність у соцмережах.

Черговий випуск рубрики «ФБ-аналітик»!

фб-аналітик

Ковчег пішов на дно

ГОГОЛЬFEST скасував низку подій, що мали відбутися в рамках фестивалю. Серед них й виступи багатьох музичних гуртів, зокрема дводенна програма Istok Stage та велика частка програми Killer Star Stage. Менеджерка проекту Istok Studio Коня Танєва звинувачує у поганій організації некомпетентних кураторів та небажання людей платити за мистецтво.

fb-gogol

Відвідувачі фестивалю скаржаться також на незрозумілу логістику та безграмотне оповіщення людей стосовно змін у програмі тощо. Незадоволені й ті, хто йшов на фестиваль за пивом та шашликом, адже їх залишив без вибору один зі спонсорів фестивалю — імпортер вин.


Організатори повідомили, що цьогорічний ГОГОЛЬFEST, темою якого був образ мистецького ковчега, ймовірно, був останнім, адже проводити фестиваль без належного фінансування у них більше немає змоги.

Нагадаємо, що виступи музичних гуртів Dakhabrakha та Dakh Daughters, які знаходяться «під крилом» директора фестивалю Влада Троїцького, пройшли успішно.

Вибачте, що не прозорий

Концертний фотограф Євгенія Люлько звернула увагу на правила професійної етики під час роботи. «Люди, які гуляють протягом усього виступу по сцені та тикають в музикантів камерами — це біль», — зазначила вона. Євгенію обурила поведінка колеги на концерті гурту Yuko, який провів на сцені весь виступ, заважаючи працювати музикантам й іншим фотографам.

У коментарях колеги-фотографи зібрали підбірку концертних кадрів, зіпсованих іншими фотографами, та пообіцяли підготувати великий матеріал на тему.

fb-gaba

Музиканти, яким подібні фотографи заважають на сцені, також не лишилися осторонь: «Чуваки на сцені фестивалю “Тарас Бульба” були так близько, що нереально збивали. Ще й потім ці відео не віддали», — поскаржився Макс Товстий, фронтмен гурту The Heavy Crawls.


Поштамт

Журнал про маркетинг і підприємництво MC Today помилився і тегнув фольк-виконавця Postman у статті про відвідини офісу діджитал-агенції Postmen. «Дякую, заходьте ще!» — відповів Костянтин Почтар, одноосібний учасник проекту, редакції журналу.
Цікавим є факт, що два роки тому в офісі Postmen відбувся закритий концерт іншого українського фольк-виконавця Sasha Boole. На відео з виступу видно, що серед запрошених був і Костянтин Почтар.

Дивіться також: Postman та Sasha Boole у відеопроекті «Лампова Muzmapa».

21686194_10212553424764621_4572134543239789725_n

Він-Винник або метод подвійного виграшу

Минулий сучукрмуз-тиждень пройшов під егідою Олега Винника. І якщо музичні журналісти одночасно й паралельно один одному намагалися «розкусити» феномен виконавця, то музичний істеблішмент засудив випадок на «Х-Факторі». В одному із випусків талант-шоу Олег Винник некоректно висловився щодо зовнішнього вигляду конкурсантки.

Поведінка судді конкурсу не сподобалося багатьом і спричинила гучний розголос у фейсбуці: «Пропоную викликати нацполіцію щоразу, як хтось публічно відтворює пісні Винника» (Роман Лебедь). При цьому незадоволені найчастіше розуміють, що ситуація на «Х-Факторі» була, швидше за все, змодельована продюсерами програми.
Палкі прихильниці Олега Винника швидко відреагували на негатив в бік улюбленого виконавця і провели акцію на його підтримку.

Знайшлися й нейтрально налаштовані, які, однак, не змогли змовчати: «Олег Винник мало кому цікавий, крім своєї цільової аудиторії. Ви самі про нього розганяєте» (Олексій Бондаренко).

Якщо пропустили попередній випуск рубрики «ФБ-аналітик», можете прочитати тут.

  • 71
  •  
  •  
  •  
  •  
Коментарі (0)

Відповісти

Ваш email не буде розголошено. Обов'язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.